Oferta reklamowa dla Życie Zamościa

Oferta reklamowa dla Życie Zamościa!

W naszej codziennej pracy zmagamy się z różnymi wyzwaniami. Naszym chlebem powszednim jest przygotowywanie treści reklamowych do reklam radiowych, tworzenie wpisów dedykowanych na strony internetowe (idealnych pod pozycjonowanie), pisanie artykułów sponsorowanych, redagowanie, skracanie, wydłużanie, obmyślanie, opisywanie czy modyfikowanie treści wszelkiego rodzaju… Dlatego z wielką przyjemnością przed Wami oferta reklamowa zyciezamoscia.

Znajdziesz w niej opis portalu, wyniki oglądalności oraz różne opcje reklamowe, ustalone z redaktorami. Jesteście zainteresowani szczegółami? Zapraszamy poniżej!

Poznaj Szczegóły

Przygotowanie całości oferty zajęło nam ok. 3 godzin. W to wliczone były trzy poprawki tekstu, jedno czytanie oraz Uwaga! Przygotowanie szaty graficznej. To dla nas nowe wyzwanie, ale uważam że podołaliśmy jego wykonaniu w nie najgorszym stylu… Ba, nawet w całkiem niezłym.

Zastanawiacie się jakie materiały otrzymaliśmy? Czy było tego wiele? W naszym wypadku jedynym materiałem był cennik i wyniki oglądalności. Cała reszta jest inwencją twórczą naszego zespołu. Nieźle co?

Nieźle, a warto też wspomnieć, że oferta reklamowa zyciezamoscia, to dla nas także wkroczenie na nową płaszczyznę literacką, gdzie do tej pory stawialiśmy wyłącznie malutkie kroczki. Z pod naszego pióra co prawda wyszło już kilka ciekawych koncepcji ofertowych, jednak ta w pewien sposób przełamuje nasz wewnętrzny trend i jest pierwszą, której wykonaniem się publicznie chwalimy. A co…

Oferta jest dostępna do wglądu poniżej oraz na stronie portalu zycie zamoscia.

Trochę autoreklamy

Jak zapewne zauważyłeś, czytając nasz tekst, jesteśmy dumni z naszej oferty. Jesteśmy dumni i gotowi do tworzenia kolejnych. Niekoniecznie tak patetycznych (aczkolwiek w tym wypadku zgodnych z misją portalu), ale także innych – idealnie dostosowanych do ducha Twojego przedsięwzięcia czy projektu. Mogą być zabarwione humorem, powagą, normalnością, łatwością w odbiorze lub spontanicznością czy nawet chaosem. Jednym słowem, jesteśmy w stanie dostosować się podczas tworzenia podobnych ofert.

Jeśli potrzebujesz kogoś kto ogarnie dla Ciebie taki temat? Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas. Najlepiej teraz. Na genialni@pogromcyslow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *