Nowy, tekstowy rok!

Co w nowym roku?

Teksty na strony internetowe ! Grafiki! Filmy reklamowe i zdjęcia! Jeśli planujesz w przyszłym roku zrealizować jakiś ambitny lub tylko hobbistyczny projekt – tego właśnie będziesz potrzebował. Nie chcemy Ci się narzucać, bo pracy mamy i tak ogromną ilość… ale podjęcie się nowego wyzwania to zawsze pasjonująca rozrywka. Trzeba rozplanować na nowo kalendarz, dokończyć odwlekane projekty, zaprosić kogoś do współpracy, zatrudnić pracownika… Tyle możliwości, aby pojawiła się okazja.

Dlatego na ten nowy rok życzymy Ci podjęcia się nowych wyzwań! Bo za nimi zawsze podążają nowe okazje i możliwości, a przecież to właśnie nas rozwija najbardziej.

Co robiliśmy ostatnio?

Pewnie jesteś ciekaw jakich zleceń podejmowaliśmy się ostatnimi czasy? Było tego trochę… na przykład odbyliśmy niewielki audyt tekstowy na stronie jednego z czołówki zamojskich fotografów www.grzegorzwasylko.com

Ukończyliśmy projekt strony innego fotografa www.argonowski.pl i uzupełniliśmy tekstowymi treściami blogowe wpisy. Ponadto wciąż wprowadzamy sporą zmianę (dostosowanie SEO) na kilku objętych naszą literacką opieką serwisach. Między innymi bigbadweb.pl , radiowebrzmienie.pl , horrornaroztoczu.pl , zyciezamoscia.pl , prowe.pl. Pracy przed nami jeszcze sporo, ale pierwsze efekty są już widoczne. Wsparliśmy też charytatywnie naszymi literackimi umiejętnościami projekt, który przypadł nam do serca i włączyliśmy się w jego promocję – chodzi o nowy utwór, połączony z reaktywacją zespołu Mus!

Jeśli więc interesują Cię teksty na strony internetowe lub hasła reklamowe, teksty do radia, telewizji, a może jeszcze coś innego – tekstowego – śmiało pisz!

A radiowo, także sporo pracy!

Nasze twory z 27-tego grudnia!

Myjnia bezdotykowa Zamość – www.myjnia.ciepla5.pl/
Funfit 2 Metamorfozy – www.funfit2.pl/
Laworta Ski – laworta.pl/
Bieszczadzki Ski Pass – ustrzyki-narty.pl/cennik-wyciagow-gromadzyn-laworta.html
Fitness Platinium Karnet Open – fitnessplatinium.pl/
Pyszna Micha – www.facebook.com/pysznamicha/
Esotiq Bielizna

W projekty obfituje, ale warto też pochwalić się tym, co nasi pisarze robią w wolnym czasie (tak! Jeszcze go mają). A robią to, co uspokaja ich po burzliwym pisaniu… rysują! Cóż by innego.

facebook.com/zapomnialasdziecka/

I to z całkiem niezłym skutkiem. Cieszymy się z niewielki sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych pracach.

Teksty oczywiście napisaliśmy my – Pogromcy Słów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *